Sweetsalt

Oficialus grupės "Sweetsalt puslapis

Sausio 14 dieną, šį penktadienį, žavingoje Nėries pašonėje po pat Baltuoju tiltu stūksančiame klube „Bermudai“ jau šeštasis vakarėlis „Friday Rock”! Vakarėlio atsmosferą šįkart kaitins net penkios vyrukų grupės, tad renginio organizatoriai tikisi milžiniško merginų antplūdžio!

Didžioji vakarėlio žvaigždė yra grupė „Sweetsalt“. Už grupę patys kalba jų darbai: vaikinukai dalinosi scena su tokiais garsiais žmonėmis kaip Timbaland, „Kaiser Chiefs“ ir „Prodigy“, taip pat ši grupė laimėjo „Coca – Cola Soundwave“. Na, ir buvo pasirodę didžiausiame festivalyje Lietuvoje – „B2gether”. 2010 metais grupėje įvyko daug pokyčių – albumas bei nauja grupės sudėtis, tad verta ateiti ir pamatyti, ką naujo parodys „saldi druska“ šiemet!

Garbanotas bosistas“ – ne šiaip vieno garbaniaus projektas, o keturių vaikinų, tarp kurių yra ir bosistas su garbanų kuokštu. Bliuzą bei roką hipių komanda brazdina kartu jau apie du metus.

Prie „Garbanoto bosisto“ puikiai dera „Grim city“ su savo psichodelišku skambesiu tarytum atkeliavę iš 70-ųjų Vudstoko. Beje, šeštame „Friday Rock“ ši ketveriukė bus vienintelė turinti merginą prie klavišų.

Kiti vakarėlio dalyviai – “Bermuduose” ne pirmą kartą pasirodanti grupė “Alive way”, susikūrusi 2009 metais iširus grupei „Optimism“. Akivaizdu, kad optimizmo grupės vokalistui netrūko net išsiskyrus „optimistų“ keliams, tad subūrė naują grupę su nauja idėja – raginti klausytojus siekti svajonių išpildymo. Kaip šią misiją „Alive way“ seksis vykdyti laikui bėgant pamatysime, o jei degate nekantrumu – čiuožkite šį penktadienį ir patikrinkite patys.

Grupė „Stiffer“ tarp „scenos senolių“ gali atrodyti visai jaunutė, kadangi susikūrė tik 2010 metų pradžioje. Penkių vaikinų komanda savo grojamą muzikos stilių apibūdina kaip pietietišką roką/ metalą, todėl vakaro fone išsiskirs aštresniu skambesiu.

„Friday Rock“ idėja gimė praėjusių metų pavasarį ir pamažu artėja link vienerių metų jubiliejaus. Iš pirmo žvilsnio gali atrodyti, kad vakarėlis skirtas užkietėjusiems roko muzikos mylėtojams, tačiau tai – tik pirminis įspūdis. „Friday Rock“ skirtas kiekvienam besidominčiam kokybiška muzika: tiek spėjusia išpopuliarėti, tiek dar laukiančia savo sėkmės akimirkos.

Renginys laikui bėgant ne tik populiarėja, bet ir įgyja kokybės, todėl abejingų neliks, o ir kaina labai viliojanti. Susitiksim penktadienį „Bermuduose“!

Šaltinis: BonusFX

Comments

No Responses to “Penktadienį „Bermuduose“ – net penkios vaikinų grupės”

Write a Comment