Sweetsalt

Oficialus grupės "Sweetsalt puslapis

Liepos koncertai prasidėjo pasirodymu programuotojų vakarėlyje, kuris vyko kaimo sodyboje Druskininkų rajone. Šį kartą iškilo problemų su sąstatu, mat Romka išvyko į Open‘er festivalį pasiklausyti Coldplay, o Mindaugas jau buvo suplanavęs koncertą Nidoje. Grupėje liko tik gitara ir bosas, tad teko susirasti būgnininką, kuris papildytų grupės pajėgas.

Dažniausiai geri dalykai atsiranda spontaniškai: Klaipėdoje dalyvavome Grock festivalyje ir vienam iš organizatorių Jotvilui, su kuriuo dažnai tekdavo dalintis scena, pasiūlėme sudaryti „One night affair“. Ir štai vieną šeštadienį susirinkome studijoje Vilniuje. Vytautas nerimavo kaip viskas bus, galim tikrai susimauti: juk mes trise labai seniai koncertavom, o ir su Jotviu dar nesusigroję… Po gerų trijų valandų intensyvios repeticijos susikrovėm aparatūrą ir – į kelią!

Atvykome apie 9 valandą vakaro, jau būrelis trypčiojo klausydamiesi „The Roof is on Fire“ ir supratome, kad čia tikrai esame laukiami! Nors visą dieną linojo ir buvo tikrai apniukęs oras, visi buvo pakiliai nusiteikę, atsipalaidavę ir gerai leido laiką. Tačiau kažko trūko iki pilnos laimės, visgi visi buvo išsiskirstę atskirai po namelius: kas į pirtį, kai kurie prie stalo atsisėdę žiovavo – atrodė, kad trūksta bendrumo. Smagu, kad vyrai padėjo susinešti daiktus, regis, visi nusiteikę draugiškai ir linksmai.

Bejungiant kolonėles ir derinant mikrofonus, jau prasidėjo linksmas šiurmuliukas, žmonės pradėjo rinktis į terasą ir stovėdami laukė: kas čia bus?? Susiruošę išėjome į lauką dar įkvėpti gryno oro, apsižvalgėm po sodybos apylinkes ir grižome į terasą. Čia buvome sutikti plojimais ir linksmais šūksniais! Prasideda koncertinis „Intro“: „Sveiki, su jumis grupė Sweetsalt, pradedam roko vakarėlį!..“ Toliau viskas vyko pagal scenarijų: geriausi Sweetsalt kūriniai, koncertiniai pokštai ir kalbos, šokiai ir didelis „Jėėė!” po kiekvieno kūrinio. Susirinkę buvo visi, iškyrus Ryčka, kuris sėdėjo kubile ir buvo ilgai raginamas ateiti skanduojant jo vardą.

Programos metu pasiėmiau akustinę ir pagrojome senus gerus Kernagio „Geri vyrai“ ir „Kolorado vabalai“, „Matricą“, kuri labai tiko progamuotojų vakarėliui ir kitus gerus kūrinius – nes juos visi gerai mokame ir galime „plėšti iš širdies“. Tai buvo vienas iš geriausių vakarėlių šiais metais, todėl ne be reikalo sumaniau parašyti. Įspūdžių tikrai liko nemažai! Nors akustika buvo nedėkinga, scenos apskritai nebuvo, o garsą susireguliavome patys, turėjome dvasią, kurią visi jautėme ir jos užteko su kaupu, kad praleistumėme tikrai puikų vakarą!

Po koncerto dar pasišnekučiavome su vakarėlio dalyviais, kurie džiaugėsi, kad atvykome ne tik kaip į darbą atgroti, bet ir atsivežėme šiek tiek „dvasios“. Labai ačiū už komplimentus ir dar kartą norėčiau padėkoti grupės vardu už širdingą palaikymą koncerto metu. Tikimės ir vėl susimatyti greitu laiku, o visam kolektyvui linkime sėkmingų programavimų!

Comments

One Response to “Rokas: Svarbiausia į koncertą pasiimti dvasią”

  1. tas kur daug kalba sako:

    čia ne mes, čia jūs nerealūs buvote. Nors balsą prarėkėm, atrode, kad koncas pralėkė žaibiškai. ačiū.

Write a Comment