Sweetsalt

Oficialus grupės "Sweetsalt puslapis

Šiltas savaitgalis ir daug geros muzikos Vilniuje neleidžia išgaruoti vasaros esencijai. Naujas, tarptautinis muzikos pasaulio ženklas „Vilnius Music Week 2013“ atitolina rudenį. Projekto kūrėjai tiki, kad ši platforma paskatins šalies ir regiono muzikinį gyvenimą, siūlydama muzikinę bei edukacinę programą muzikos profesionalams ir mėgėjams, kurianti naujas tarptautinio bendradarbiavimo galimybes bei ryšius ir suteikianti sostinės žmonėms nepakartojimą muzikinį renginį.

Organizatoriai siekia, kad „Vilnius Music Week 2013“ įtvirtins Vilnių, kaip svarbiausią Rytų Europos muzikos ir kultūros industrijų centrą.

Visi festivalio dalyviai, kartu su Vilniaus miesto gyventojais ir svečiais iš užsienio, gali stebėti per šimtą talentingiausių Azerbaidžano, Estijos, Lietuvos, Latvijos, Ukrainos, Baltarusijos ir Gruzijos atlikėjų bei kūrėjų pasirodymus.

Įvairiausių stilių atlikėjai traukė žmones į naktinius klubus, viešąsias erdves, tokias kaip: V. Kudirkos aikštė prie Vyriausybės rūmų, Aikštė prie Nacionalinio dramos teatro, Lukiškių skveras bei Vilniaus Katedros aikštė.

Comments

No Responses to “„Vilnius Music Week 2013“ sostinei dovanoja Sweetsalt”

Write a Comment